موتور چی بخرم .موتورسیکلت ارزان

موتور چی بخرم . قیمت مناسب

با این پول چه موتوری میشه خرید؟
, بحث خرید موتور این روز ها یکی از مهم ترین مباحث میباشد و خیلی مهم هست که موتوری مناسب با نیازتون و قیمت مناسب بخرید .مهم تر از همه کم خرج و کم هزینه بوده و هم بشه موقع خرید به راحتی فروخت .امروزه یکی از اصلی ترین معضل شهری ترافیک هست . بسیار عذاب آور . کلافه کننده  و خسته کننده . مخصوصا در کلان شهر ها . در شهر های بزرگ هم از هر موتوری نمیتوان استفاده کرد .نیاز موتور را میتوان به سه دسته اصلی تقسیم کرد :
  • موتور های کارمندی
  • موتور های حمل بار 
  • موتور های جابجایی مسافر
  • موتورهای اسپرت
برای اینکه بتونیم کامل ساده و حرفه ای موتور هارو بررسی کنیم بهتره که الان  دسته بندی کنیم و بریم سراغ دسته بندی موتوری که مد نظرمون هست .

اگر کارمند هستید و یا در شرکتی مشغول بکار هستید نیاز به یک وسیله کوچک و کم مصرف هستید تا شمارو به محل کار و از محل کار به خانه به راحتی جابجا کند .پس قطعا موتور مناسب شما موتور های اسکوتر برقی هستند که در ماه های اخیر بر تعداد انها روز به روز افزوده میشود.

این موتور ها قیمتی بین 45 تا 70 میلیون تومان رو دارند و علاوه بر کاهش الودگی هوا مصرفه جویی قابل توجهی هم در هزینه خواهید داشت .

توجه داشته باشید مدل بنزینی همین مدل موتور سیکلت ها قدرت و سرعت بربری رو دارند و هزینه یکسال برق موتور های برقی 50 هزار تومان یعنی 800 کیلو وات برق و مدل بنزینی 800 لیتر بنزین معادل 2/400/000 تومان .و این فقط یک نمونه از برتری موتور برقی نصبت به نمونه بنزینی ان میباشد . در نتیجه موتور های برقی بهترین موتور برای اشخاصی هست که برای تردد به محل کار به ان نیاز دارند . 

موتور های حمل بار 

یکی دیگر از موتور های مورد نیاز در جامعه موتورسیکلت های مناسب برای جابجایی بار هست . 

موتور های زیادی برای این منظور هست . اما مهمترین و به صرفه ترین آن موتور باکسر boxer150  و موتور رهرو 150 میباشد . موتور باکسر یکی از بهترین محصولات ساخته شده کشور هند میباشد .که بسیار موتور با دوام باقدرت و کم هزینه است و قطعات موتور باکسر 150 هم به فراوانی در بازار یافت میشود .

 

یکی دیگه از این موتورهای نرم و قدرتی و کم هزینه موتور پالس 135 هست . لوازم موتور پالس 135 نسبت به بقیه موتور ها هم پایین تر و هم با دوام تر هستن

از لحاظ قیمتی در این تاریخ که این مقاله نوشته شده قیمت باکسر 150 صفر کیلومتر 110 میلون تومن و قیمت مدل 95 60 میلیون تومن به شرط تمیزی و سلامت در بازار خرید فروش میشود.

 موتور پالس 135 هم قیمت مدل بینن 94 تا 97 حدود 60 تا 70 میلون تومان خرید فروش میشود که البته با قیمت هایی پایین تر میتواندی در بازار پیدا و تهیه کنید . 

موتورسیکلت دیگیر که میخوام در موردش حرف بزنیم موتورهای نیکدار شهری یا همون موتور های اسپرت انژکتور هستن مثل موتور اراس و ان اس 200 و یا از خانواده بنلی مثلا بنلی 250 یا 180 اس …

ارسال دیدگاه