تشخیص قطعات اصلی پالس باجاج.

نمایندگی قطعات پالس باجاج

تشخیص قطعات اصلی پالس باجاج

تشخیص قطعات اصلی پالس باجاج –  نمایندگی قطعات پالس در ایران در حال حاضر متعلق به گروه صنعتی فارس میباشد . در این مطلب قصد داریم شما رو با مفهوم کامل نمانیدگی اشنا کنیم و اینکه بیشتر  وب سایت ها از کلمه نمایندگی استفاده میکنند, آیا واقعا نمایندگی قطعات هستند ؟؟ جواب کاملا خیر است .

در زمان نگارش این مقاله هیچ وبسایتی نمایندگی قطعات هیچ شرکتی رو نداره و صرفا سوءاستفاده و بازی با کلمات و در نتیجه گمراه کردن و جلب مشتری میباشد . به صورت خلاصه داشتن نمایندگی قطعات موتور های وارداتی مستلزم داشتن فضای فیزیکی لازم . انبار یا سوله .مجوز و پروانه کسب .و داشتن کارت بازرگانی .شماره ثبت شرکت . و خیلی مدارک دیگر رو نیاز داره . بطور مثال در خود تهران این نمایندگی تقریبا به 4 شرکت واگذار شده و مابقی زیر مجموعه فروش هستند .

نمایندگی قطعات پالس باجاج

این مقاله در حال باگذاری محتوا میباشد ………

چطوز از دیجیسیکلت درامد کسب کنیم .

نمایندگی قطعات پالس 135

موتور پالس 135  یکی دیگر از محصولات شرکت پالس باجاج میباشد . قطعات موتور پالس 135 هم کم بیش در بازار پیدا می شود به دلیل استفاده کم از این موتور میباشد.

سبک ظاهری این موتور بیشتر شبیه موتور ان اس میباشد اما با تفاوت های زیاد . با موتور 135 سی سی  چهار سوپاپ  دو زمانه و مورد قبول از نظر کیفیت . اما ار نظر نگهداری بسیار پر هزینه میباشد و قطعات ان در برخی موارد حتی گرانتر از انواع ان اس 200 و اراس هم میباشد . 

موتور پالس 135

موتور پالس 135 با سیستم تعلیق جلو تلسکوپی به همراه بوش ضده سایش و سیستم ترمز عقب کاسه ای تقریبا از نظر کنترل کردن موتورسیکلت در سرعات های بالا میتواند نمره قبولی را بگیرد . 

این موتور بدون رادیات  و از نوع تک سیلندر و 4 سوپاپ است و می‌تواند 13.5 اسب بخار قدرت و 11 نیوتن متر گشتاور تولید کرده که از یک  جعبه دنده 5 سرعته دستی به چرخ انتقال پیدا می‌کند

ارسال دیدگاه